Usuwanie ciężkich plam

Usuwanie ciężkich plam

Ozdobą wszystkich domów są dywany, a odnaleźć je można przeważnie w każdym pomieszczeniu. Nie sposób wyobrazić sobie mieszkania bez przytulnego dywanu w salonie. Mają dużo pozytywnych stron jednak stosowanie ich łączy się z częstym czyszczeniem. Z przykrością stwierdzić można, że jest to rzecz, która szybko się brudzi i wymaga częstej pielęgnacji. Tak naprawdę pranie dywanów należy do rzeczy niezwykle ciężkich, ponieważ brud przenika głęboko w struktury włókien.

Jak usunąć najcięższe plamy?

Typowe procedury jak szorowanie szczotką są nieskuteczne i mogą chociażby zniszczyć dywan. Nie należy podejmować takich działań by nie narazić się na dodatkowe koszta. Przy niezwykle długim szorowaniu można doprowadzić do zblaknięcia kolorów.

Środki piorące Waschkonig

Zalet posiadania czystych i ładnych kobierców jest bardzo dużo. Wolne od alergenów, roztoczy i brudu włókna są bezpieczne dla mieszkańców i gości danego domu. Środki piorące jak proszek Waschkonig doskonale radzą sobie z wszelakimi bakteriami i pyłkami.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów dywanów. W znanych sklepach nabyć można wełniane, jedwabne, polipropylenowe i akrylowe. Każdy z tych typów wymaga użycia sposobnego środka czyszczącego, takiego który usunie brud i plamy a nie narazi nas na powstanie strat.

Comments are closed.